29.03.2012

Slavnostní otevření druhého Farmářského obchodu v Šafaříkových sadech proběhlo ve středu 28. března od 11 hodin za účasti několik hostů. Úvodní slovo měl Tomáš Popp z Farmářského obchodu s.r.o. Přítomným novinářům a hostům prezentoval koncept Farmářských obchodů, sortiment, systém výběru dodavatelů, otevírací dobu (V centru máme otevřeno od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin!) apod. Následovalo představení hostů z řad dodavatelů. Ti představili své produkty a způsob jakým potraviny vyrábí, čím jsou zvláštní a jaký přínos pro jejich hospodaření představují dodávky do Farmářského obchodu.

Arnošt Dvořák vášnivě hovořil o svých naprosto delikátních klobásách. Václav Silovský představil ANGUS FARM a její produkty (uzeniny, hovězí maso), které patří do základního sortimentu Farmářského obchodu. Předposlední řečník byl Tomáš Březina se svou kolegyní z farmy Loužná dodávající kuřata. Více informací o našich dodavatelích najdete v seznamu dodavatelů. Poslední slovo měl velký příznivec Farmářského obchodu primátor města Plzně Mgr. Martin Baxa. Často u nás nakupuje a proto popřál Farmářskému obchodu ať se mu daří a má hodně spokojených zákazníků.

Po oficiální části následovala ochutnávka uzenin z farmy Rudolec, Angus Farm, od pana Dvořáka, sýrů z farmy rodiny Němcovy, moštů z Nebílov, chleba od pana Zemana.

Ve 13 hodin byl obchod otevřen pro veřejnost. Hned v první den otevření obchodu ho navštívily desítky zákazníků, kteří si odnášely plné tašky lahůdek nabízených Farmářským obchodem. V našich obchodech najdete jen potraviny s prověřeným původem té nejvyšší kvality. V CENTRU nabízíme navíc uzeniny nebalené, krájené přímo v obchodu (pražská šunka, šumavské maso, sušená šunka od pana Šnebergera ze Železné rudy, tlačenka od pana Zacpala...). Přijďte se k nám podívat. Určitě neodejdete s prázdnou.


 č.1
 č.2
 č.3
 č.4
 č.5
 č.6
 č.7
 č.8
 č.9
 č.10
 č.11
 č.12
 č.13
 č.14

»zpět do archivu novinek