13.08.2012

Hledání nových dodavatelů nás zavádí do nejrůznějších koutů naší krásné země.

Momentálně jsme pro vás přivezli biobrambory odrůdy Bellarosa. Tato odrůda se vyznačuje červenou slupkou, pevnější konzistencí - varný typ B. Zakoupit je můžete buď v sáčcích po 3 kg nebo volně vážené. Dodavatelem je Česká zemědělská univerzita v Praze.

Sortiment zeleniny se stále rozšiřuje. Oblíbené dýně Hokaido jsou již týden v našich obchodech. Moc dobrá je dýňová polévka. Recept najdete v sekci Inspirace ve vaší kuchyni. Dýni je vynikající i pečená s tyminánem, máslem a olivovým olejem.

Dále máme papriky, rajčata, okurky, celer s natí, červenou řepu... Jednáme s panem Kostkou, kterého znáte z Plzeňských farmářských trhů, aby nám dodával více jeho báječné zeleniny. Až se stanou dodávky skutečností, dáme vám vědět. Každopádně se o tom dozvíte v obou obchodech, protože každý druh zeleniny je popsán místem původu.

ZEFA Volary dodávající nám výborné klobásy tentokrát přivezla i vynikající šunku té nejvyšší kvality. Zatím ji nabízíme jen v obchodu v centru (Šafaříkovy sady 3).

S přicházejícím podzimem bude přibývat i jablečných moštů. Jejich sortiment jsme doplnili moštem ze Šťáhlav od pana Ilgnera. Přijďte ochutnat, zatím máme jen pár lahví. Mošt je balen do vratných skleněných lahví. Co nevidět budeme mít od pana Ilgnera i Cider.

 č.1

»zpět do archivu novinek