16.05.2012

Tento víkend (19. - 20.5.) se uskuteční již druhý ročník Apetit festivalu. Jedná se o největší festival jídla nejen v Plzeňském kraji. Prezentovat se bude 15 restaurací, 25 pivovarů, regionální potraviny Plzeňského kraje... a samozřejmě i Farmářský obchod.

Náš stánek najdete před vstupem do prostoru restaurací a kaváren. Budeme nabízet průřez naším sortimentem. Nabídneme vám k ochutnání celou řadu lahůdek (mošty, uzeniny z ANGUS FARM, sýry...).

Připravili jsme i kuchařskou show. V neděli ve 14.15 na hlavním pódiu uvidíte v akci Jana Horkého. Honza je Kuchař roku 2008, kapitán Národního týmu kuchařů a cukrářů ČRšéfkuchař Restaurace Zlatá Praha hotelu InterContinental Praha a držitel několika medailí z kuchařských olympiád.

Honza bude vařit ze surovin Farmářského obchodu. Těšit se můžete na "Pečená kuřecí prsa na másle, zauzené kuřecí stehno na grilu, krém z česneku a brambor, opečená ředkvička". Honza je skutečný umělec, takže se těště na opravdové jídlo! Kuřecí maso použije z farmy Loužná, brambory od Krejzy, máslo z farmy pana Němce... Prostě budeme vařit z potravin s "tváří". Těšíme se s vámi na shledanou v sobotu 19. května od 10 do 21 hodin a v neděli 20. května od 10 do 18 hodin.

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4
 č.5
 č.6
 č.7
 č.8

»zpět do archivu novinek