14.12.2011

Neustále hledáme lahůdky, které potěší vaše chuťové pohárky. Proto jsme rozšířili sortiment o úžasné jogurty, probiotické nápoje, nakládané sýry i mléko z Farmy rodiny Němcovy.

Včera jsme přivezli jedinečný český cidre z produkce Ciderie. Charakteristickou ovocnou chuť dává tomuto cidru vybraná směs českých jablek, především v bio kvalitě. Tradičním procesem výroby vzniká přírodně perlivý cidre s nízkým obsahem alkoholu. Cidre 2010 má vůni a plnou chuť zralého ovoce, je suchý a mírně zakalený. Je svým charakterm BRUT a EXTRA BRUT.

O klobásách od pana Dvořáka jsme vás již informovali, ale musíme je opět připomenout. Jsou totiž asi nejlepší na světě - úžasné ochucené, voní po poctivém vyuzení, neobsahují zbytečné příměsy... Ochutnejte a dejte nám vědět, co na ně říkáte.

Sušená jablka a hrušky z Nebílov si okamžitě zamilujete. Jejich jablečný čerstvý mošt zvítězil v testu moštů v deníku DNES. Při psaní tohoto článku ho piju a je tak sladký, voní podzimem, že už se těším na příští středu (21.12.), kdy přivezeme další várku. Aby se na vás dostalo, můžete si mošt v obchodu objednat.

O dalších novinkách vás budeme informovat průběžně, jak se budou objevovat na putlu Farmářského obchodu.

 č.1
 č.2

»zpět do archivu novinek